رونمایی پوستر اولین جشنواره اتودهای نمایشی بوکان + تصویر

عصر روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه پوستر اولین جشنواره اتودهای نمایشی بوکان رونمایی شد

به گزارش بتین نیوز، عصر روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه در لابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوکان با حضور حاج انور حبیب زاده،نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی،منصور احمدی  ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بوکان ،جمع کثیری از هنرمندان و پیشکسوتان عرضه بازیگری از شهرستانهای میاندوآب،شاهیندژ،تکاب،مهاباد و سقز و هنرمندان عزیز شهرستان  از پوستر اولین جشنواره اتودهای نمایشی شهرستان بوکان رونمایی شد.

در این مراسم هنرمندانی از جمله استاد سید علی قریشی ، حامد کوسه ای ، اسماعیل کوچری، عبداله خدایی و کریم صالحی  موسیقی هایی شاد و متنوعی اجرا کردند و در ادامه منصور احمدی از روند فعالیت های  فرهنگی و هنری اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوکان گفتند.

در قسمتی دیگر از سخنرانیها حاج انور حبیب زاده در بیانات خود  از حمایت کامل حوزه فرهنگ و هنر بخصوص هنر نمایش سخن گفت  و اظهار داشت که اهتمام هرچه بیشتر باید به این حوزه داده شود.

در ادامه یک اتود نمایشی توسط خانم الناز سیدی با موضوع شهادت و دفاع مقدس اجرا شد و هنرمندانی دیگر نیز  در راستای جشنواره و پربار کردن محفل بیاناتی فرمودند و در نهایت  با سرو #کلانه و ماست و یک عصرانه عالی به برنامه و آیین رونمایی خاتمه دادند.

دبیر اولین جشنواره اتودهای نمایشی بوکان آقای کاوه محمد زاده  از هنرمندان نامی و فاخر حوزه تئاتر در شهرستان بوکان می باشد.

اولین جشنواره اتودهای نمایشی بوکان  در  تاریخ چهارم و پنجم مرداد ماه سالجاری با شرکت ۲۶ اثر از شهرستانهای بوکان،مهاباد،میاندوآب،تکاب،و شاهین دژ برگزار خواهد شد.

درباره ی لقمان شهابی

مطلب پیشنهادی

بیمارستان

ورود دومین دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان بوکان

با پیگیری حاج انور حبیب زاده نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی دومین دستگاه سی …

بوکان

انفجار ناشی از نشت گاز شهری ساختمانی را در بوکان تخریب کرد + عکس

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان از تخریب یک ساختمان مسکونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *