شهرداری بوکان

دکتر محمدخانی سرپرست شهرداری بوکان شد

سرویس آذربایجان غربی_ به دنبال استیضاح و برکناری «رشید میرحسامی» از شهرداری بوکان، «دکتر ناصح محمد خانی»به عنوان سرپرست این شهرداری معرفی شد.

به گزارش خبرنگار بتین نیوز؛ امروز دوشنبه (۱۱ مهرماه) شورای شهر بوکان با پنج رای موافق و در دو مصوبه جداگانه «دکتر ناصح محمدخانی» را به عنوان سرپرست شهرداری بوکان و شهردار این شهرداری انتخاب وجهت انجام مراحل قانونی به فرمانداری بوکان معرفی کردند.

این اقدام شورای شهر بوکان بعد از آن صورت می گیرد که روز گذشته کمیته تطبیق فرمانداری بوکان، مصوبه برکناری «رشید میرحسامی» از شهرداری بوکان را تایید کرد.

« ناصح محمدخانی» دارای دکتری برنامه ریزی شهری است که سابقه ۹ سال تصدی پست  شهرداری در شهرهای زرینه، دیواندره و تکاب و ۱۳ سال سابقه کارمند شهرداری را در کارنامه خود دارد.

شهردار برتر استان کردستان در  سال ۱۳۹۲، شهردار نمونه فرهنگی استان کردستان در سال ۱۳۹۴ و مدیر برتر شهرستان دیواندره در سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ و مولف کتاب بلوک شهری (راهنمایی برای طراحان شهری، معماران و برنامه ریزان شهری در سال ۲۰۲۰) بخشی دیگر از سوابق مدیریتی و علمی محمد خانی است.

احمد رحمانی، ناصر کاکه زاده، ژیلا عبدی، گلاویژ حسینی، پحشان سلیمی از موافقان برکناری میرحسامی و معرفی محمد خانی به عنوان شهردار بوکان  و  «علی قادری» و «کمال کریمی» از مخالفان بودند.

 

درباره ی لقمان شهابی

مطلب پیشنهادی

مهاباد

شش جان باخته در اعتراضات روز پنجشنبه مهاباد و بانه

در اعتراضاتی که روز پنجشنبه در مهاباد روی داد چهار شهروند مهابادی از جمله دوزن …

مواد مخدر

کشف بیش از ۵۳ کیلو مواد مخدر در محورهای مواطلاتی استان کردستان

فرمانده انتظامی بوکان اعلام کرد : بیش از ۵۳ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *